Piesza Pielgrzymka Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

Skrzatusz
-
Częstochowa
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Aktualności

Aktualności 27.06.2021 Intencje Pielgrzym zmierzając na Jasną Górę niesie nie tylko własne intencje. Często są to intencje bliskich i znajomych. Od wielu lat staramy się też nieść intencje tych wszystkich, którzy nas proszą o modlitwę. Aktualności 27.06.2021 Złota Grupa

Od kilkunastu lat w  pielgrzymce można uczestniczyć na sposób duchowy. Grupa Złota, stanowiąca modlitewne zaplecze pielgrzymki pieszej, powstała z myślą o tych wszystkich, którzy nie są w stanie uczestniczyć w marszu ze względu na stan zdrowia, wiek, sytuację rodzinną czy brak czasu. Mogą oni duchowo uczestniczyć w każdym etapie pątniczego szlaku.

Aktualności 17.06.2021 Ważne!

Za nami pierwszy tydzień zapisów. Idzie nam nieźle - już przekroczyliśmy "setkę".

Zapisy na pielgrzymkę 10.06.2021 UWAGA ! ZAPISY ! Rozpoczynamy zapisy na pielgrzymkę. Prosimy o dokładne przeczytanie informacji wstępnej w formularzu.
W związku z sytuacją epidemiczną zapisy będą trzyetapowe:
Aktualności 27.05.2021 Zapisy na pielgrzymkę 10.06.2021r. rozpoczniemy zapisy na pielgrzymkę. Link do zapisów będzie dostępny na stronie oraz na naszym profilu na FB Aktualności 18.05.2021 Informacje wstępne Trwają intensywne przygotowania do tegorocznej pielgrzymki.
 
Aktualności 15.05.2021 Kurs dla KIERUJĄCYCH RUCHEM W sobotę (5.06.2021r.) o godz. 9.00 w słupskim oddziale WORD rozpocznie się kurs dla kierujących ruchem podczas pielgrzymki. Aktualności
15.05.2021 Pielgrzymka 2021 Witamy serdecznie w nowej odsłonie naszej strony.
W tym roku Piesza Pielgrzymka Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej wyruszy w drogę. W zwiazku z sytuacją musieliśmy wprowadzić pewne zmiany i ograniczenia (np. liczba pątników nie może przekroczyć 150 osób). Więcej informacji niebawem.
Aktualności 15.04.2021 Reprezentacja naszej pielgrzymki na Jasnej Górze Ks. Marcin i ks. Tomasz zawierzają tegoroczne pielgrzymowanie Pięknej Pani, ufnie wierząc, że uda się (w zmienionej trochę formule, w mniej liczebnych grupach) z 39. Pieszą Pielgrzymką Koszalińsko-Kołobrzeską przybyć do Jej stóp 13 sierpnia. Aktualności 19.04.2020 Kronika pielgrzymkowa Wielkimi krokami zbliża się 40. rocznica powołania Pieszej Pielgrzymki Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej ze Skrzatusza na Jasną Górę. Z tej okazji powstaje niezwykły projekt. Aktualności 16.08.2013 Świadectwo pielgrzymowania Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie potrzebowałem dużo czasu na podjęcie decyzji, czy aby na pewno chcę jechać, a właściwie iść na pielgrzymkę. To była raczej szybka decyzja, której absolutnie NIE żałuję. Czasami takie "spontany" są najlepsze. Aktualności 15.07.2013 Świadectwo Na  pieszej pielgrzymce do Częstochowy byłem dwa razy.  Pierwsza różniła się od drugiej zasadniczo.. W czasie drogi najbardziej urzekło mnie to że młodzi ludzie potrafią się modlić nie tylko w tradycyjny sposób ale i poprzez śpiew i pomoc bliźniemu.  Najpiękniejsze na pielgrzymce jest to że kilkadziesiąt ludzi potrafi stworzyć wspólnotę. 

Inne pielgrzymki

© Piesza Pielgrzymka diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
Wykonanie: Strony www Słupsk