Aktualności

Dziękujemy

Wczoraj zakończyła się 40. PPKK. Tegoroczne hasło „Będziecie moimi świadkami” stawia przed nami wymagania, aby świadczyć o Nim wszędzie tam, gdzie jesteśmy, gdzie posługujemy...

Dziękujemy Panu Bogu za ten błogosławiony czas i wszystkich ludzi, których postawił na naszej drodze...
Pragniemy złożyć nasze serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy pomogli nam tę pielgrzymkę zorganizować:
Księdzu Marcinowi Kościńskiemu (dyrektorowi pielgrzymki). To on, odpowiedzialny za całość koordynował działania oraz czuwał nad przygotowaniem i organizacją pielgrzymki, zaprosił do współpracy ludzi, którzy realizowali poszczególne zadania - udało mu się stworzyć wyjątkowo zgrany Team
Księdzu Tomaszowi Wołoszynowskiemu (pilotowi pielgrzymki). Zawsze „widoczny” i najbardziej „słyszalny”, odpowiedzialny za służby kierujące ruchem, za trasę i postoje. I jego charakterystyczne: ‘”nie wiem jak Wam to powiedzieć, ale jutro pobudka o...”
Księdzu Krzysztofowi Płuciennikowi (ojcu duchownemu). To on, był odpowiedzialny za stronę duchową pielgrzymki, ale też za rozważania dla Złotej Grupy i konferencje.
Księdzu Arkadiuszowi Oslislokowi (moderatorowi muzycznemu), który razem z zespołem tworzył niezwykłą animację muzyczną pielgrzymkowych nabożeństw.
Księdzu Piotrowi Świątkowskiemu – odpowiedzialnemu za mobilny sekretariat i zakrystię. Dla księdza Piotra nie ma rzeczy niemożliwych, „wszystko da się”
Bratu Wiesławowi Brzezińskiemu głównemu logistykowi pielgrzymki i kwatermistrzowi. To dzięki niemu m.in. mieliśmy gdzie „przyłożyć głowę” i częściej narzekaliśmy na przejedzenie, niż na głód
Siostrze Katarzynie Pastusiak odpowiedzialnej za sekretariat i media.
Księżom przewodnikom – Mateuszowi Chmielewskiemu i Pawłowi Baranowi za prowadzenie i tworzenie atmosfery poszczególnych grup. Księżom wspomagającym na trasie: Gracjanowi Ostrowskiemu, Grzegorzowi Toporkiewiczowi, Hubertowi Haberowi, Piotrowi Błaszczakowi, Marcinowi Wolaninowi i Łukaszowi Kwiatkowskiemu.
Braciom klerykom: Remigiuszowi, Szymonowi i Mateuszowi.
Kierowcom: Martynie, Markowi, Maciejowi i Dariuszowi
Bratu Witoldowi z „WC Tron”
Służbom porządkowym i medycznym
Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
„Dobrym Mediom” z ks. Krzysztofem Witwickim na czele i bratem Piotrem na trasie. To dzięki nim śledziliśmy transmisje spotkań modlitewnych i Eucharystii.
„Złotej Grupie”, która włączała się w duchowe pielgrzymowanie wspomagając naszą pielgrzymkę
Wszystkim goszczącym nas Gospodarzom, dyrektorom szkół, władzom samorządowym i grupom lokalnym.
Dobrodziejom pielgrzymki wpierającym nas finansowo – firmom i osobom prywatnym.
Z całego serca: Bóg zapłać

Inne pielgrzymki

© Piesza Pielgrzymka diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
Wykonanie: Strony www Słupsk