Piesza Pielgrzymka Miłosierdzia Pielgrzymka Rowerowa Piesza Pielgrzymka Miastko - Sianowo Piesza Pielgrzymka Świętych Gór Piesza Pielgrzymka Słupsk - Góra Chełmska

Aktualności

Boże Narodzenie 2020

Gru 24
Błogosław Jezu nam w każdy czas.

Wszystkiego dobrego braciom i siostrom Pielgrzymom

Medytacja - dzień trzynasty

Sie 13

Różaniec - dzień trzynasty

Sie 13

Konferencja - dzień trzynasty

Sie 13

Zawierzenie siebie Maryi. „Totus tuus ego sum, et omnia mea tua sunt”

            To już ostatnia nasza konferencja, swoisty szczyt naszych maryjnych rozważań. Cała dynamika naszej drogi, mimo tego, że jesteśmy na miejscu, prowadzi do tego momentu, chwili oddania – zawierzenia siebie Maryi, jak mówi nam tytuł tej konferencji. Jak to rozumieć? Do czego jesteśmy zaproszeni? Co to znaczy?

Dzień trzynasty

Sie 13

13 SIERPNIA (CZWARTEK) KŁOBUCK – JASNA GÓRA (20KM)

Księga cudów i łask

Od chwili umieszczenia Cudownego Obrazu Matki Bożej w klasztorze paulini obserwowali, że wokół dzieją się nadzwyczajne i niewytłumaczalne rzeczy. Widzieli, jak ludzie przychodzili tutaj nie tylko z całej Polski, ale i z krajów sąsiednich i odchodzili stąd inni. Dość szybko zaczęli wszystko skrupulatnie spisywać. 

Nowenna - dzień dziewiąty

Sie 12

I. Wprowadzenie

W roku 1957 Prymas Polski Kardynał Stefan Wyszyński zabiera do Rzymu wierna kopię Jasnogórskiego Obrazu, przeznaczoną na wędrówkę po całym kraju. Papież Pius XII uroczyście poświęca ją i błogosławi plan peregrynacji. 26 sierpnia Pani Jasnogórska w swoim nowym, pięknym wizerunku, wychodzi z Jasnej Góry, aby nawiedzić każdą świątynię, aby spojrzeć w ręce każdego Polaka.

Różaniec - dzień dwunasty

Sie 12

Konferencja - dzień dwunasty

Sie 12

Maryja oręduje za nami. O Apelu Jasnogórskim

Bardzo czcimy Maryję jako Królową. Szukamy Jej jako Matki obecnej w trudach naszego życia. Ona rozumie wszystkie nasze problemy, zna wszystkie rany, nawet te nikomu nieznane. Tak wielu ludzi na przestrzeni wieków wierzyło i wciąż wierzy, że Maryja jest zawsze obecna w życiu wspólnoty Kościoła, zawsze jest przy swoim Synu żyjącym w nas.
© Piesza Pielgrzymka diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
wykonanie:strony internetowe słupsk