Rozpoczęliśmy zapisy
Rozpoczęliśmy zapisy na 44. Pieszą Pielgrzymkę Koszlińsko-Kołobrzeską.
Formularz otwarty, już można się zapisywać.
Podobnie jak w latach ubiegłych zapisujemy się przez formularz.
Prosimy, aby pomóc osobom, które mają problem z tą formą zapisu, żeby w Skrzatuszu usprawnić pracę w Sekretariacie.
Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego konta na Facebook.
Link do zapisów znajduje się
TUTAJ